Astrologija


Soliaro keitimas

Astrologų nuomonės dėl soliaro keitimo* išsiskiria: vieni teigia, kad tai – būdas, leidžiantis kardinaliai pakeisti savo gyvenimą, o, kitų nuomone,..
Kada palanku kirpti plaukus?

Vedų astrologijoje teigiama, kad plaukus reikėtų kirpti tik tam palankiu laiku. Ajurvedoje mokoma, kad plaukai yra energijos šaltinis, todėl jų..Naujausi Straipsniai

Išmanusis maistas

„Būti vegetaru dar nėra vertybė,“ – teigia Neringa Prasauskienė, įkūrusi vegetarinio maisto bistro „Holigans“ ir iškėlusi išmaniojo maisto idėją. Ir..

Atsakingumas

Viena moteris kartą pasakė man, kad jos vyras pasiėmė visus pinigus iš jų bendros sąskaitos, pabėgo ir paliko ją tuščiomis...

Belieka šauktis Dievo…

Dar prieš dvi savaites mes su kolegomis buvome ateistai. Ir tai buvo normalu, nes mokslas nepasikliauja vien Dievu. Aš širdyje..

Kažkas tikro

Atsimenu dainą iš jaunystės. Man ta daina visai nepatiko. Ji buvo apie įvairias šio pasaulio problemas, o priedainis – “Bet..

Skulptorius ir dramblys

Kai pradedantis skulptorius kreipėsi į savo mokytoją patarimo, jis sulaukė paprasto pamokymo. Mokytojui pasiteiravus apie jaunojo menininko tikslus, šis atsakė:..