Anantara das. Dienoraštis. Kurio pavardę rinktis tuokiantis?

cake-2082939_960_720

Anantara das – visoje Lietuvoje gerai žinomas Vedų filosofijos mokytojas, ajurvedos gydytojas, psichologas ir teisininkas. Jis konsultuoja daugybę žmonių dvasinės praktikos, šeimos, psichologiniais, sveikatos ir kitais klausimais. Dauguma jų pripažįsta, kad tai – asmenybė, keičianti kitų gyvenimus. Savo išmintimi Anantara dalijasi ir puslapyje Anantara.lt.

Dvaraka, Kaunas

Vasario 7 diena

Sveiki mielieji, šį kartą paskaitykime irgi, manau, pakankamai įdomų laišką:

„Iškilo klausimas, į kurį atsakymo norėčiau paklausti jūsų. Kartu su savo mergina planuojame santuoką, žinoma, aptarti reikia viską, pavardė yra ne išimtis. Dėl pavardės, naudoti mano, ar priimti merginos pavardę (kas nėra įprasta visuomenėje)? Merginos pavardė skamba gražiau mums abiems, tad esame linkę ją rinktis. Tad klausimas butu, ar galima vyrui rinktis merginos pavardę? Ar tai pernelyg nepakeistų likimo? Ar pavardės pakeitime gali slypėti kokie nors karmos ar slapti dėsniai? Atsiverčiau internetinį Likimas.lt puslapį ir jame įrašius mano esamą pavardę likimo prognozė skamba man daug priimtiniau, nei pasikeitus. Ar iš viso yra toks dalykas kaip likimas, ar mes patys esame savo „likimo kalviai“? Ar rekomenduotumėte vestuvinius žiedus išlydyti iš jau panaudotų vestuvinių žiedų, jeigu jų savininkai išsiskyrę? Pagarbiai.“

  1. Kurio pavardę turi priimti sutuoktiniai? Moters ar vyro, jeigu moters pavardės skamba gražiau negu vyro? Ar tai nepakeistų likimo?

Moteris turi priimti vyro pavardę. Vyras turi būti moters vedlys. Moteris, priimdama vyro pavardę, keičia savo likimą. Ir tai yra labai svarbu. Moteris tiesiog atiduoda savo likimą vyrui, o vyras savo askezėmis turėtų sudeginti moters karma.

Jeigu vyras keičia savo pavardę į moters, tai jo likimas sunkėja ir jis nebegali taip lengvai įvykdyti savo misijos – vesti moterį per visa gyvenimą. Vyras egzistuoja, bet nelieka jo visos giminės sukauptos energijos.

Priimdamas žmonos pavardę vyras uždaro savo giminės karminį ratą. Jos tiesiog nebelieka ir su tuo vyru taip ir išnyksta visa giminė.

Pavardės skambėjimas neduoda tiek jėgos, kiek pačios vyro pavardės turėjimas. Pati pavardė savyje jau turi energetinį užtaisą ir vien dėl skambėjimo jos atsisakyti būtų neprotinga.

  1. Ar pavardės pakeitime gali slypėti kokie nors karmos ar slapti dėsniai?

Pavardėje sudėta visa informacija apie žmogaus gyvenimą. Ir ne tik to konkretaus žmogaus. Pavardėje yra visa informacija apie visus to žmogaus protėvius. Per pavardę žmogus atidirba savo seną karmą.

Visata slaptų dėsnių neturi.

Visi Visatos dėsniai išdėstyti Vedose.

Tačiau Vedos, tai yra žinios, yra padalintos įvairiems šios Visatos gyventojams pagal jų sąmoningumo ir išsivystymo lygį.

Daugiausiai žinių turi Viešpats Brahma, po to pusdieviai ir demonai, ir tik po to mes, žmonės.

Tačiau visada atsiranda žmonių, kurie nori paslėpti tikrą žinojimą ir valdyti visuomenę. Šiuo metu tikras mokslas apie sielą, tai yra apie mus, mokslas apie Dievą yra paslėptas po materialiu mokslu.

Materialus – netikras mokslas, iškreipia tikrą ir absoliučią tiesą, ir žmonėms tai, kas turėtų būti savaime suprantama ir žinoma, yra lyg paslaptis.

  1. Ar iš viso yra toks dalykas kaip likimas, ar mes patys esame savo „likimo kalviai“?

Vakaruose žmonės savo gyvenimo peripetijas vadina – likimu. Rytuose žmogaus gyvenimas įvardijimas kaip karma.

Ką tai reiškia?

Tai reiškia, kad praeityje mes atlikome kažkokius veiksmus ir tie veiksmai suformavo mūsų nūdienos gyvenimą.

Dar daugiau. Reikia žinoti, kad jokių atsitiktinumų žmogaus gyvenime – nebūna. Viskas, kas mūsų gyvenime įvyksta, vyksta griežtai laikantis žmogaus padarytų veiksmų praeityje rėmų ribose.

Ar me esame savo „likimo kalviai“?

Ir taip, ir ne.

Taip, kadangi jau šio mūsų gyvenimo poelgiai lems, kaip aš gyvensiu kitą gyvenimą ir net kažkiek jau šį gyvenimą.

Ne, kadangi, net ir dorybingiausiai gyvenant šiame gyvenime, gali ateiti ir net ateina akimirkos kai mums smogia praeitų gyvenimų darbų pasekmės.

Ką tai reiškia?

Tai reiškia, kad net jeigu aš būsiu ir visiškai doras, mane, visgi, gali apvogti, nes kažkada praeityje aš pats kažką pavogiau. Todėl kas gyvenime mums beatsitiktų, tai atsitinka tik kaip užmokestis už praeities darbus.

  1. Ar rekomenduotumėte vestuvinius žiedus išlydyti iš jau panaudotų vestuvinių žiedų, jeigu jų savininkai išsiskyrę?

Mes veikiame kiekvieną daiktą ir kiekvienas daiktas veikia mus.

Ir taip vyksta visoje Visatoje.

Ką tai reiškia?

Liečiantis prie bet kokio daikto mes paliekame ant jo savo informaciją, tai yra savo energiją. Jeigu mes trumpai liečiamės prie kokio nors daikto, tai ir ta grįžtamoji dalis bus trumpalaikė ir mažai veiksminga. Tačiau žiedą žmonės nešioja kiekvieną dieną ir per laiką jį labai stipriai pakrauna.

Žiedas – ypatingas daiktas. Tai dviejų žmonių priesaikos liudininkas ir to įvykio saugotojas per amžius.

Ypatingai galingi buvo senesni žiedai, kuriuos nešiodavo mūsų tėvai ir seneliai. Tai įvykdavo dėl to, kad jie savo apsisprendimą gyventi kartu iki mirties patvirtindavo bažnyčioje, dalyvaujant klebonui. Ten vykdavo ritualas ir žiedas būdavo šventinamas, tai reiškia, kad kai yra šventinama, informacija žiede pasilieka tol, kol egzistuoja pats žiedas.

O jeigu žiedų savininkai dar ir išsiskyrę, tai žiede bus tikrai negatyvi informacija ir ji neigiamai veiks naujuosius žiedų savininkus – jaunuosius.

Todėl geriausias sprendimas būtų išlydyti tuos žiedus ir pasigaminti naujus.

Vėliau tuos žiedus reikia iš naujo paaukoti ir po vestuvių – nešioti.

Aš Jus myliu.

Anantara das. Svetainė: Anantara.lt

Redagavo Lina Šimelionytė

Pasidalinkite su kitais!